Heyyoo Fellaasss. I'm Ezuanis Elias. 18-teen. Iloveyou Abah, Mak, Boboy, Khairi Syazwan, Amirul Afif, Nur Amalina, Siti Nabilah, Nurul Izzatti :3

Friday, 23 December 2011

MY SUPERMAN


wah tajuk entry aku. MY SUPERMAN. 
siapakah dye? jeng jeng jeng.
woah. wait. sat aku tunjuk.
tutup mata dulu. 
---loading---


haaa okeh. buka mata. taraaa. comel kn? korang ada?



takde kn so senyap jew la. ouh. oke2. tak taw eh nama dye.
senang aku kasi biodata dye la k. 
erk. korang tak na taw. chop2. lantak pew aku. aku na letak gak. 
HAHA. 


woah. wait. sat aku tunjuk.


BIODATA SUPERMAN AKU:
Real Name: Woo SungHyun
Stage Name: Kevin Woo
Birth date: November 25, 1991 
Height: 178cm
Weight: 50kg

tu jew la. wat pew na byk2. nt korang rampas. HAHA
--' aku kn gilakk dekat kpop sekarang. dulu aku layan english.
tukar mood la. mcm korang la kn kn? 

 na gambar dye yang len? na tak nie? tak na sudah.
aku na letak bg korang igt kat dye smpai ble2. haha
*perasan sudah.








da puas tengok lom? kalau da puas, aku tak letak lagi.
kalau blom, satu entry nie kang aku letak pic dye. haha
hayatilah muka dye betul2. sumpah COMEL gilakk.
laki aku tuh k. jgn curi. huargh. O.O mata burung hantu.

oke2 tak suka kn tengok aku membebel. 
but ade aku kisah. grr. blog aku kowt.
btw, jgn suka kutuk org ye budak2 bek diluar sana.
be yourself. *grr. ayat lapuk.

********
THE END
erk. lupe na letak pic DONGHO. tu kawan aku ye. 
korang takleh curi gak. --' merepek.

haa nie DONGHO. oppaa~
hikhik. cute 17. sebaya ngan aku. grr!!

introduce my sweet kpop group :)
ILY U KISS

oke baru 
THE END
gtg
kbai
salam
chop2. ily keding too. :)



1 comment: